Lokalizacja L:Generic.Menu Zarezerwuj
Lokalizacja
Zarezerwuj
L:Generic.Menu
Zarezerwuj
Preview Gallery BOOK A ROOM

Zarezerwuj
pobyt

Preview Gallery RESERVE A TABLE

Zarezerwuj
stolik

Preview Gallery BOOK A SPA TREATMENT

Zarezerwuj
zabieg w SPA

Preview Gallery BOOK A WORKING SPACE

Zarezerwuj
przestrzeń do pracy

Preview Lightbox GASTRONOMY 1

EUROPEJSKI to tętniąca życiem kulinarna arkadia, w której wszystko powstaje z serca, z pasją i energią. Tu inspiracją jest mariaż kuchni świata i lokalnych tradycji, historycznych receptur i nowatorskich smaków.

Europejski Warsaw Europejski Grill 210629161546 14243

Europejski Grill

Menu w Grill’u to autorska mieszanka kuchni lokalnej i międzynarodowej dzięki Executive Chef Beñat Alonso. Ten pochodzący z Kraju Basków wirtuoz nałożył nowatorskie akcenty na własne wyobrażenie o polskich potrawach i wyniósł na wyżyny walory prostej rodzimej kuchni.

Dowiedz się więcej

Europejski Warsaw Epoka 1908121052 0518 2

EPOKA

Restauracja EPOKA zachwyca niebywałą kuchnią Marcina Przybysza czerpiącą z najlepszych polskich tradycji kulinarnych, spektakularnym wnętrzem i spontaniczną gościnnością. EPOKA wprowadza zupełnie nową interpretację fine diningu, która wciąga w dyskusję o radości życia i dobrym smaku.

Dowiedz się więcej

Europejski Warsaw Long Bar 210701140512 14664

Long Bar

Nawiązuje do najwspanialszych tradycji kultowego Long Baru w hotelu Raffles w Singapurze, a inspiracje azjatyckie przejawiają się tu w kompozycji menu oferującym lekkie, aromatyczne, autentyczne orientalne przekąski, a także doskonałe autorskie koktajle Singapore i Warsaw Sling.

Dowiedz się więcej

Europejski Warsaw Lourse 210628083553 13523

LOURSE

Wystrój cukierni Lourse – klasyczne połączenie białej kości słoniowej i mosiądzu – to hołd stuletniej tradycji tego miejsca. To w Lourse przy herbacie i wyszukanych smakołykach spotykała się warszawska socjeta.

Dowiedz się więcej

Europejski Warsaw Chaud Pain 210629071943 14510

Chaud Pain

Chaud Pain to po francusku "gorący chleb". Chleb, bagietki, brioszki i rogaliki wypiekane z naturalnych składników według starych rzemieślniczych receptur. Zawsze świeże, rumiane i aromatyczne.

Dowiedz się więcej