Lokalizacja L:Generic.Menu Zarezerwuj
Lokalizacja
Zarezerwuj
L:Generic.Menu
Zarezerwuj
Preview Gallery BOOK A ROOM

Zarezerwuj
pobyt

Preview Gallery RESERVE A TABLE

Zarezerwuj
stolik

Preview Gallery BOOK A SPA TREATMENT

Zarezerwuj
zabieg w SPA

Preview Gallery BOOK A WORKING SPACE

Zarezerwuj
przestrzeń do pracy

R Traveller Palm GOLD
Europejski Warsaw Raffles Facade Watercolor Intro

Budynek z duszą, hotel pełen historii

Raffles Europejski Warsaw jest miejscem spotkań kultury, biznesu i sztuki. To umiejętny mariaż teraźniejszości z przeszłością, gdzie stare opowieści przeplatają się z nowymi, a tradycja i historia subtelnie łączą się z nowoczesnym wymiarem luksusu.

Dowiedz się więcej

Starannie wysylekcjonowana
Kolekcja Sztuki

Raffles Europejski Warsaw jest domem Kolekcji Sztuki Hotelu Europejskiego – unikalnego zbioru blisko 500 dzieł klasy muzealnej autorstwa ponad 120 artystów. Kolekcja, na którą składają się prace kilku pokoleń artystów jest niepowtarzalną wizytówką polskiej sztuki współczesnej. 

Esencja współczesnego luksusu

Raffles Europejski Warsaw to 106 klasycznie urządzonych pokoi oraz apartamentów. Unikalne wyposażenie wnętrz, starannie dobrana sztuka oraz marmurowe łazienki z wygrawerowaną warszawską panoramą tworzą oazę luksusu w każdym pokoju.

Odkryj nasze pokoje

Europejski Warsaw Signature Suite Bedroom 1

Miejsca do relaksu i odpoczynku

Preview Gallery PUBLIC SPACES
Europejski Warsaw Pavilion 210714192814 0970

Pavilion

Zlokalizowany na dziedzińcu hotelu Pavilion, oddzielony od zgiełku miasta historyczną fasadą budynku stanowi ukrytą oazę i awangardowe miejsce na spotkania, wystawy oraz ceromonie ślubne.

Europejski Warsaw Humidor PG 180716 236 Xe 2

Humidor

Wyjątkowe miejsce dla miłośników cygar i koneserów luksusowych trunków. Humidor utrzymany w odcieniach zieleni i brązów, w klimacie ekskluzywnego klubu dżentelmenów tworzy niepowtarzalny klimat do spotkań.

Tomo Yarmush 20230511143428 21303

Taras

Zlokalizowany w Europejskim Grillu spektakularny taras skąd rozciąga się widok na plac Piłsudskiego, który był sceną wielu niezapomnianych wydarzeń w bogatej historii Warszawy.

Wyobraź sobie idealne przyjęcie

Strefa eventowa obejmuje piękną salę balową, sale konferencyjne, a także wachlarz inspirujących możliwości na miarę Twoich oczekiwań.

Dowiedz się więcej

Europejski Warsaw Meet Celebrate 210715144314 18837 1 1 L&L Wedding 322

Oaza spokoju i dobrego samopoczucia

Raffles Spa to przystań relaksu z ekskluzywnymi zabiegami odmładzającymi i relaksacyjnymi na bazie tradycyjnych i nowoczesnych metod.

Dowiedz się więcej

Europejski Warsaw Spa 210702071015 15702